Regulamin
Korzystając z serwisu EROO.PL (w tym przeglądając jego zasoby) oświadczasz, że zapoznałeś się z poniższymi zasadami korzystania z serwisu i bezwarunkowo akceptujesz jego postanowienia.
Użytkownik = osoba pełnolenia, która skończyła 18 lat.
§1 REJESTRACJA
  1. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i daje dostęp do dodatkowych funkcji serwisu.
  2. Rejestracja, jak i posiadanie konta są w pełni bezpłatne.
  3. Rejestracja wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego w serwisie i aktywację konta poprzez kliknięcie na link aktywujący wysyłany we wiadomości e-mail po dokonaniu rejestracji.
§2 KOMENTOWANIE
  1. Komentarze mogą dodawać zarówno osoby niezarejestrowane jak i zarejestrowani użytkownicy serwisu Eroo.pl
  2. W przypadku komentarzy pisanych przez osoby niezarejestrowane nie ma możliwości podpisania komentarza nickiem oraz avatarem. Ponadto komentarze osób niezarejestrowanych zawierają część adresu IP autora komentarza.
  3. Pisane komentarze powinny zachować poziom i sens. Zabronione jest nadmierne przeklinanie i obrażanie innych.
  4. Surowo zabronione jest SPAMowanie w jakiejkolwiek formie, a zwłaszcza reklamowanie innych serwisów, for, profili, produktów itd. Wyjątkiem jest podawanie odnośników do konkretnych treści odnoszących się bezpośrednio do danego materiału.
§3 POZOSTAŁE
  1. Administracja serwisu dokłada wszelkich starań, aby serwis nie zawierał materiałów, które mogą godzić w prywatność użytkowników lub naruszać jakiekolwiek przepisy prawa. Wszelkie podobieństwa wizerunków, imion i nazwisk, miejsc, treści itp. oraz naruszenia przepisów prawa należy traktować jako przypadkowe.
  2. Jeżeli uważasz, że któryś z materiałów narusza Twoje prawa autorskie wykorzystując zdjęcia należące do Ciebie skontaktuj się z nami, podając w szczególności link do materiału oraz szczegółowe informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawa do danych zdjęć. W uzasadnionych (potwierdzonych) przypadkach obrazek zostanie usunięty lub zmieniony na inny.
  3. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produkty, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy są kierowane.

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady oraz naszą Politykę prywatności. Jeżeli się z tym nie zgadzasz nie możesz w żaden sposób korzystać z serwisu EROO.PL i musisz go niezwłocznie opuścić.

TOP miesiąca